T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ALTINDAĞ - Ankara Olgunlaşma Enstitüsü

ÇALIŞANLARIMIZ

GRAFİK

ŞEF

C. Nilgün HAMALOĞLU


1977 yılında Ankara´da doğdu. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Grafik Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi yaptı. 2001 ´de Nevşehir Hacıbektaş Kız Meslek Lisesine grafik tasarım öğretmeni olarak atandı. 2003 yılından beri Ankara Olgunlaşma Enstitüsünde Grafik Fotoğraf Bölümünde öğretmen olarak çalışmaktadır.

GRAFİK Aymelek AKSOY
GRAFİK

Filiz DAL İNCE


Tokat´ta doğdu. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölüm´ünden mezun oldu. Bir süre reklam ajanslarında çalıştıktan sonra 2001´de öğretmen olarak atandı. Halen Ankara Olgunlaşma Enstitüsü´nde Grafik ve Fotoğraf Bölüm´ünde öğretmen olarak çalışmaktadır.

GRAFİK

Burçak YUMUTURUĞ


Ankara´da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Bir süre reklam ajanslarında çalıştıktan sonra 2001´de öğretmen olarak atandı. Halen Ankara Olgunlaşma Enstitüsünde Fotoğraf – Grafik Bölümünde öğretmen olarak çalışmaktadır.

GRAFİK

Çiğdem SAYIN


Tunceli´ de doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Bir süre reklam ajanslarında çalıştıktan sonra 2001´ de öğretmen olarak atandı. Halen Ankara Olgunlaşma Enstitüsünde Grafik - Fotoğraf Bölümünde öğretmen olarak çalışmaktadır.

GRAFİK

Nilgün SUNA COŞKUN


1967 yılında Tokat Zile´de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Beşiktaş Kız Lisesinde, liseyi ise Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinde tamamladı. 1989 yılında Gazi Üniversitesi M.E.F Uygulamalı Sanatlar Eğitimi Bölümü Uygulamalı Resim Ana Sanat dalından mezun oldu. Aynı yıl öğretmenlik görevine atandı. Halen Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Grafik Tasarım bölümünde resim-grafik öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Resim dışında basılmak üzere tamamlanmış olan bir şiir kitabı çalışması bulunmaktadır. Resim ve şiirin yanı sıra gümüş takı tasarımları yapmaktadır.
Sanat çalışmalarını Ankara´da kendi atölyesinde sürdürmektedir. Evli ve ikiz kız annesidir.

GRAFİK

Nevzat YILMAZ


Boğazlıyan’da doğdu. Anadolu Üniversitesi, Güzel sanatlar fakültesi, Grafik sanatları Bölümü Reklam Grafiği dalından mezun oldu. Reklam sektöründe grafiker olarak iş hayatına başladı. Evrim ajans, Picasso reklam ve Sonkar ajans´ın kurucu ortakları arasında yer aldı. Reklam sektöründe grafiker olarak faaliyet göstermektedir. 1993 yılında MEB Samsun Kız Meslek Lisesi’nde grafik öğretmeni olarak göreve  başladı. Çeşitli meslek liselerinde çalıştı, halen Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Grafik / Fotoğraf Bölümünün baskı atölyesinde görev yapmaktadır.

GRAFİK

Zekavet AYDINOĞLU


Konya´da doğdu. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Uygulamalı Sanatlar Resim bölümünden mezun oldu. 1997-2008 yılları arasında Kırşehir´de çalıştıktan sonra 2008 yılında Ankara´ya geldi. 2009 yılından beri Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Grafik Fotoğraf Bölümünde öğretmen olarak çalışmaktadır.

GRAFİK

Ömer ÖZENÇ


 

GRAFİK

Ayşim ÇETİN


1995 yılında G.Ü Mesleki Yaygın Eğitim Fakültesi Resim ana sanat dalında mezun oldu. Aynu dönemde G.Ü Sosyal Bilimler Enstitüsü de Resim ana bilim dalında yüksek lisans eğitimi yaptı. 1996 yılında G.Ü. Mes. Eğ. Fak. Araştırma görevlisi olarak atandı. Üniversitede çalıştığı yıllarda birçok bildiri ve yayınları bulunmaktadır. Ayrıca karma sergilere de yaptığı eserleriyle katılmıştır. 2003 yılında Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne resim öğretmeni olarak geçmiştir. Halen Grafik Tasarım bölümünün baskı atölyesinde görev yapmaktadır.

1 Nursen ŞENER
1

Ceyhan KARAKULAK

Mezuniyet Yılı: 1998(lisans)-2009(yüksek Lisans)- Gazi üniversitesi Eğitim bilimleri Enstitüsü Giyim Endüstrisi Ve Moda Tasarımı Eğitimi Anabilim Dalı, Giyim-Hazır Giyim Öğretmenliği
Katıldığı Kurslar:
İngilizce Kursu (B1)-Modül Yazım Teknikleri Semineri-Modül İnceleme Semineri-Modüler Programların Değerlendirilmesi Semineri-Modüler Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme Teknikleri Semineri-Program izleme ve Değerlendirme Semineri-Öğretim Materyalleri Geliştirme Semineri-Moda Tasarımı Alanı Stilistlik Dalı (Pso.) Kursu-Bilgisayarlı Kalıp Eğitimi(inverstronica) -Ürün Paketleme Teknikleri ve Tasarımı

   
   
   

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 28.05.2013 - Güncelleme: 02.11.2017 21:37 - Görüntülenme: 2837
  Beğen | 0  kişi beğendi